Oferta 1

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych od ponad 25 lat zapewnia pracodawcom kompleksowe, merytoryczne oraz formalno-prawne wsparcie w dziedzinie aktywizacji zawodowej, zagadnień prawnych, kadrowych i księgowych, audytów i szkoleń uwzględniających specyfikę zatrudniania osób z niepełnosprawnością, jak również dostarcza specjalistyczne oprogramowanie i aplikacje internetowe w tym obszarze.

Zakres obowiązków

Współtworzenie tygodniowego planu publikacji treści w serwisie informacyjnym www.vademecumwiedzy.pl z uwzględnieniem bieżącej sytuacji na rynku pracy

Przygotowywanie opracowań i komunikatów skierowanych do Zakładów Pracy Chronionej, Zakładów Aktywizacji Zawodowej oraz firm z otwartego rynku pracy zatrudniających osoby z niepełnosprawnościami

Stałe śledzenie działań i informacji udostępnianych na stronach internetowych oraz w kanałach społecznościowych PFRON, BON, MRPiPS dotyczących pracodawców osób z niepełnosprawnościami - apele, debaty sejmowe, targi pracy, konferencje, itp.

Wymagania

Wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze) lub status studenta prawa (co najmniej III rok)

Bardzo dobra znajomość Prawa pracy i Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych

Lekkie pióro oraz umiejętność doboru tematów i tworzenia treści do serwisu informacyjnego skierowanego do pracodawców osób z niepełnosprawnościami

Inicjatywa własna i chęć podejmowania działań w interesie pracodawców osób z niepełnosprawnościami oraz aktywizacji zawodowej pracowników z orzeczoną niepełnosprawnością

Rzetelność i odpowiedzialność dziennikarska w tworzeniu treści

Samodzielność, terminowość oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

Doświadczenie w działalności charytatywnej, zaangażowanie w działania społeczne lub zainteresowanie tematyką CSR

Orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, umowy B2B lub umowy zlecenia

Praca w pełnym wymiarze lub dodatkowa w nienormowanym czasie pracy

Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej

Przestrzeń do rozwoju i realizacji własnych pomysłów spójnych z naszą misją

Udział w wydarzeniach promujących aktywizację zawodową osób z niepełnosprawnościami

Imię i nazwisko *