Oferta 1

Każdy master marketingu musi kiedyś zacząć …

Szukamy osoby z głową pełną kreatywnych pomysłów, nieustającą chęcią do nauki, rozwoju oraz tworzenia czegoś nowego, która z entuzjazmem podejmie się tworzenia treści związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnościami.

Fajny zespół, różnorodne projekty - to dobre miejsce, aby się wykazać, zdobyć doświadczenie i rozwinąć skrzydła w marketingu. Masz ochotę spróbować?

Zakres obowiązków

Tworzenie tekstów na potrzeby stron internetowych, kampanii marketingowych, działań w SM oraz innych działań z zakresu content marketingu

Współpraca przy tworzeniu materiałów promocyjnych, informacyjnych, prasowych, itp.

Tworzenie materiałów w oparciu o gotowe treści przygotowane przez naszych ekspertów

Współpraca przy planowaniu i realizowaniu działań mających na celu budowanie wizerunku i świadomości marki

Wymagania

Kreatywność, głowa pełna pomysłów oraz nieustająca chęć do ich realizacji

Lekkie pióro, swoboda w tworzeniu treści oraz znajomość zasad edytorskich

Terminowość, praca zespołowa i bardzo dobra organizacji pracy własnej

Umiejętności analityczne oraz dbałość o szczegóły

Mile widziane

Znajomość narzędzi Google Analytics

Znajomość zagadnień dotyczących zatrudniania osób z niepełnosprawnościami

Oferujemy

Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

Ciekawe projekty, dużo pozytywnej energii i brak nudy

Możliwość wdrażania własnych pomysłów

Imię i nazwisko *