Oferta 1

W naszej pracy konsekwentnie uświadamiamy pracodawców, jak olbrzymi potencjał zawodowy tkwi w środowisku osób z niepełnosprawnościami. Budujemy różnorodne zespoły, łącząc potrzeby i wymagania pracodawców z kompetencjami i predyspozycjami kandydatów z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, aby każdy miały równe szanse w dostępie do zatrudnienia.

Jeżeli chcesz być częścią zespołu, dla którego praca to coś więcej niż obowiązki – zapraszamy do aplikowania.

Zakres obowiązków

Redagowanie i publikowanie ofert pracy

Weryfikacja kandydatów oraz aktualizacja profili w systemie rekrutacyjnym

Organizowanie spotkań rekrutacyjnych (on-line lub stacjonarnie)

Rekomendowanie kandydatów do zatrudnienia

Regularne raportowanie wyników pracy

Wymagania

Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

Otwartość na ludzi, umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Znajomość narzędzi rekrutacyjnych i pakietu MS Office

Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Umiejętność pracy wielozadaniowej pod presją czasu

Mile widziane

Znajomość zagadnień dotyczących zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze

Systemem premiowym uzależniony od poziomu realizacji zleconych procesów

Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań

Szkolenie on-boardingowe i programy rozwojowe

Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze oraz opłacone miejsce parkingowe w centrum miasta

Imię i nazwisko *