Redukcja wpłat na PFRON

Projekty kompleksowe

#PracaBezBarier

Celem projektu jest aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami przy jednoczesnej optymalizacji wpłat na PFRON. W ramach współpracy, zapewniamy Twojej firmie kompleksowe wsparcie od momentu planowania zatrudnienia i rekrutacji, po koordynację i monitoring codziennej pracy zdalnych pracowników z niepełnosprawnościami.

Kompleksowe wsparcie

Nasze projekty oparte na pracy zdalnej prowadzimy dla firm z sektora MŚP oraz międzynarodowych korporacji, obsługujemy również największe agencje pracy tymczasowej.

Największym wyzwaniem i ogromną barierą na rynku pracy są obawy lub brak gotowości kadry zarządzającej oraz managerów poszczególnych działów do przyjęcia osoby z niepełnosprawnością do swojego zespołu. W ramach współpracy to my przejmujemy na siebie znaczną część zadań wraz ze stworzeniem odpowiedniej infrastruktury IT niezbędnej do realizacji projektu.

Kalkulacja pełnej optymalizacji

Na podstawie analizy przekazanych dokumentów Twojej firmy przedstawiamy kalkulację pełnej optymalizacji kosztów i liczbę pracowników niezbędną dla wypełnienia ustawowego obowiązku zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami w celu wygenerowania realnych oszczędności.

Analiza struktury zatrudnienia

Wspólnie z koordynatorem oraz managerami poszczególnych działów analizujemy strukturę zatrudnienia, oraz wskazujemy obszary, stanowiska i zadania, które mogą być realizowane przez pracowników z niepełnosprawnościami.

Rekomendacja stanowisk

Na podstawie naszego doświadczenia rekomendujemy do wdrożenia w strukturze organizacji stanowiska do realizacji zadań w całym procesie lub stanowiska asystenckie wspierające w realizacji zadań kluczowych pracowników zatrudnionych w Twojej organizacji.

Własne aplikacje

Wdrażamy własne aplikacje ułatwiające wykonywanie zadań przez osoby z niepełnosprawnościami, dostosowane do ich predyspozycji wynikających z uwarunkowań zdrowotnych.

Profile kandydatów

Wspólnie z managerami przygotowujemy profile kandydatów na rekomendowane stanowiska wraz z pełnym opisem zadań do realizacji przez pracowników z niepełnosprawnościami w Twojej organizacji.

Rekrutacja kandydatów

Proces rekrutacji pracowników realizujemy całościowo, rekomendujemy kandydatów z odpowiednimi kompetencjami, doświadczeniem oraz predyspozycjami do realizacji wyznaczonych zadań.

Wdrożenie pracowników

Przy współpracy z managerami poszczególnych działów bierzemy pełną odpowiedzialność za wdrożenie pracowników z niepełnosprawnościami z uwzględnieniem niezbędnych do realizacji zadań narzędzi pracy.

Wsparcie w zakresie dokumentacji

Wspieramy proces zatrudnienia, przygotowujemy komplet akt osobowych, dokumentację związaną z BHP oraz pracą zdalną.

Bieżące doradztwo

Zapewniamy stałe wsparcie w rozwiązywaniu pojawiających się wyzwań. Analizujemy i wdrażamy zmiany przepisów prawa, przygotowujemy i wdrażamy ścieżki kariery dla osób z niepełnosprawnościami w Twojej organizacji.

Dedykowane rozwiązania IT

W ramach projektu udostępniamy licencję do opracowanych przez nasz zespół programistów dedykowanych rozwiązań IT. Ich funkcjonalność i intuicyjna obsługa znacznie ułatwiają realizację codziennych zadań, w które zaangażowane są pracujące zdalnie osoby z niepełnosprawnością.

aplikaja Delectus

Umów się na bezpłatną konsultację

Poznaj rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymagań Twojej firmy.

biuro@obpon.pl

502 298 138

502 723 028

Imię i nazwisko *

Email *

Numer telefonu

Treść wiadomości *

Dołącz do naszego newslettera
Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Obpon 2024