Audyty

Vademecum Wiedzy

#RzetelnaWiedza

Vademecum Wiedzy to serwis konsultacyjno-szkoleniowy prowadzony przez doświadczony zespół ekspertów i redaktorów, adresowany do pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnościami. Zapewnia profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę, zarówno Zakładom Pracy Chronionej, jak i firmom działającym na otwartym rynku pracy.

Na łamach serwisu każdego dnia publikowane są artykuły, które poruszają kluczowe kwestie prawne, kadrowe i księgowe, wyjaśniające zmiany w przepisach prawa w zakresie Ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, obowiązki pracodawcy w zakresie poprawnego przygotowania dokumentacji dotyczącej zatrudniania osób z niepełnosprawnościami oraz kompleksowej sprawozdawczości PFRON.

vademecumwiedzy.pl

Telefoniczna Obsługa Konsultacyjna jest odpowiedzią na potrzeby pracodawców, którzy napotykają na niejasności w interpretacji przepisów prawa pracy, ustaw i rozporządzeń dotyczących zatrudniania osób z niepełnosprawnościami, na które trudno znaleźć wyczerpujące informacje w ogólnodostępnych źródłach. Jest to idealne rozwiązanie do szybkiego uzyskania praktycznych porad i wskazówek w rozwiązywaniu konkretnych i bezprecedensowych problemów.

Baza wiedzy

Często poruszane lub kontrowersyjne tematy dotyczące pracodawców osób z niepełnosprawnościami publikowane są na stronie głównej serwisu, a opracowania naszych ekspertów są cennym źródłem informacji dla wszystkich zalogowanych użytkowników.

Ponad 1500 odpowiedzi rocznie

Nasi eksperci udzielają porad i konkretnych wskazówek w zakresie prawidłowego dokumentowania zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami, a odpowiedź dostępna jest w panelu użytkownika w ciągu 72 godzin, co gwarantuje szybkość w dostępie do rzetelnej i potwierdzonej informacji.

Ponad 600 godzin konsultacji rocznie

Telefoniczne konsultacje z ekspertami pozwalają na bieżąco rozwiązywać pojawiające się problemy, wyjaśniać wątpliwości oraz podejmować bardziej świadome decyzje w zakresie zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Umów się na bezpłatną konsultację

Poznaj rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymagań Twojej firmy.

sprzedaz@obpon.pl

518 336 192

Imię i nazwisko *

Email *

Numer telefonu

Treść wiadomości *

Dołącz do naszego newslettera
Wszelkie Prawa Zastrzeżone, Obpon 2024